سه شنبه 21 ارديبهشت ماه 1400 ساعت 09:26
وب سايت مرکزي
خبر /
به مناسبت ايام الله دهه فجر شکوهمند انقلاب اسلامي پروژه زمين روباز ورزشي با حمايت سازمان امور دانشجويان و صندوق رفاه دانشجويان و مرکز رشد مجتمع با حمايت پارک علم و فناوري کرمان افتتاح شد. / دوشنبه 13 بهمن 1399 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
 به مناسبت ايام الله دهه فجر شکوهمند انقلاب اسلامي زمين روباز ورزشي و مرکز رشد مجتمع با حضور امام جمعه بم حجت الاسلام والمسلمين دانشي، دکتر محمدعلي نورالهي رئيس مجتمع، حجت الاسلام والمسلمين مظاهري مسئول نهاد رهبري، دکتر حمزه دهقاني مدير توسعه و پشتيباني، دکتر علي دريجاني معاون آموزشي، پژوهشي و دانشجويي، دکتر فرزان عضو هيئت علمي مجتمع و رئيس مرکز رشد شهرستان، دکتر معقول مدير جهاد کشاورزي بم، مهندس مطهري معاون عمراني فرمانداري بم، مهندس اکبري نماينده اتاق بازرگاني  و ساير مديران و کارکنان مجتمع امروز دوشنبه 13 بهمن افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي مجتمع، دکتر نورالهي رئيس مجتمع در آيين افتتاح زمين روباز ورزشي و مرکز رشد مجتمع ضمن خير مقدم به همه مهمانان با گراميداشت دهه مبارک فجر  و با درود به روح پر فتوح بنيانگذار انقلاب اسلامي حضرت امام خميني(ره)، ياد و خاطره همه شهدا به ويژه شهادت سردار سليماني را گرامي داشت و گفت: انشاالله ادامه دهنده راه همه کساني که در به ثمر نشستن انقلاب اسلامي نقش آفريني کردند باشيم و در راه پيشرفت هرچه بيشتر انقلاب بيش از پيش گام برداريم.

دکتر نورالهي در اين آيين گفت: پروژه زمين روباز ورزشي مجتمع با اعتباري بالغ بر  ششصد ميليون تومان با حمايت و همکاري سازمان امور دانشجويان و صندو ق رفاه دانشجويان و همچنين مرکز رشد مجتمع با حمايت پارک علم و فناوري کرمان در ايام الله دهه مبارک فجر 99 به بهره برداري رسيد.
رئيس مجتمع گفت: متاسفانه در شرايط فعلي و با توجه به محدوديت هاي ناشي از بيماري کرونا فشار زيادي بر دوش همکارانم در حوزه هاي مختلف آموزشي، پژوهشي، دانشجويي و فرهنگي مي باشد و تمام تلاششان اين است که خدمات با کيفيتي را به دانشجويان در اين دوران ارائه نمايند از همه همکارانم و همچنين از همه عزيزاني که در راستاي رشد و شکوفايي منطقه در زمينه هاي مختلف آموزشي و پژوهشي، اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي تلاش مي نمايند تقدير و تشکر مي نمايم.

حجت الاسلام و المسليمين دانشي امام جمعه بم در اين آيين ضمن تبريک ايام الله دهه مبارک فجر و ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن گفت: در قدر منزلت و بزرگي فاطمه زهرا  همين بس که خداوند سبحان به جبرئيل امر مي فرمايند که سلام ما را به فاطمه زهرا (س) برسان و بگو که چه حاجتي داري،  پاسخ فاطمه زهرا(س) چه زيباست و جاي تأمل دار، به جبرئيل مي فرمايند همين که در محضر خداوند سبحان هستم و بندگي خدا را دارم اين بزرگترين توفيق و نعمت براي من است که خداوند عنايت کرده است. لذا کسي که طعم لذت بندگي خدا را چشيده باشد سختي ها و دشواري هاي کار برايش آسان مي شود.
امام جمعه بم گفت: همه کساني که در راه به ثمر نشستن انقلاب، تمام سختي ها را به جان خريدند و سخت ترين شکنجه ها را در زندانها تحمل کردند چيزي جز معامله و بندگي با خداوند نيست و بندگي خدا چون براي خداست زيباست و در اين راه افراد سختي ها را تحمل مي کنند.
حجت الاسلام و المسليمين دانشي با بيان اينکه نظام انقلاب اسلامي ايران با تمام محدوديت ها و سختي ها و تحريم ها نسبت به قبل از انقلاب رشد و پيشرفت  چشمگيري داشته گفت: در راه پيشرفت موانع و سختي هايي وجود دارد ولي در نهايت طبق وعده الهي پس از هر سختي آساني است. اگر به چهل سال اخير  انقلاب نگاه کنيم دشمني دشمنان و بد خواهان نظام، همواره طي اين چهل سال بيش از پيش بوده اما پيشرفت نظام در عرصه هاي مختلف نسبت به سال هاي قبل از انقلاب رشد چشمگيري داشته و اين در سايه تلاش مسئولين نظام علي رغم تمام محدوديت ها اتفاق افتاده است. 

دکتر هادي فرزان عضو هيأت علمي مجتمع و رئيس مرکز رشد بم در اين آيين ضمن تبريک سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي گزارشي از فعاليتهاي مرکز رشد بم ارائه کرد و گفت: با توجه به اينکه شهرستان بم قطب اقتصادي توليد خرما در منطقه مي باشد، مرکز رشد با همکاري مجتمع آموزش عالي بم، اتاق بازرگاني استان، فرمانداري بم و پارک علم و فناوري کرمان اقدام به برگزاري اولين رويداد استارتاپي خرما کرد و جاي بسي خوشحالي و مباهات است که دو تيم (دوم و سوم) از سه تيم برتر اين رويداد از شهرستان بم بودند و براي شهرستان افتخار آفريدند.
وي در ادامه اظهار داشت: در اين رويداد حدود صد نفر از سراسر کشور با ايده هاي مختلف شرکت کردند که دوازده ايده براي راه اندازي کسب و کار جديد در حوزه خرما معرفي و در نهايت، تيم استفاده از فناوري نانو در بسته بندي و کنترل کيفي مرحله به مرحله محصول، به نمايندگي حميد خواجويي نژاد، تيم دستگاه طناب بافت از طريق الياف خرما (چيلک) به نمايندگي رضا رضوانيان و همچنين تيم کاشي پشم خرما به نمايندگي ياسمن زهرا رحيمي فرد به ترتيب به مقام اول تا سوم اين رويداد دست يافتند در اين مراسم جوايز خود را دريافت کردند.


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2021 Bam University. All rights reserved.