يکشنبه 28 شهريور ماه 1400 ساعت 12:47
وب سايت مرکزي
خبر /
بيانيه مجتمع آموزش عالي بم جهت حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات ۱۴۰۰ / چهارشنبه 26 خرداد 1400 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []


بسمه تعالي
همکاران گرامي و دانشجويان عزيز و مردم سرافراز ايران اسلامي
امام خامنه‌اي(مدظله العالي): انتخابات مظهر حماسه سياسي و وسيله اي براي عزّت ملّي است. 
نظام جمهوري اسلامي ايران باورمندي خود را به رأي جمهور از سال ۱۳۵۷ تاکنون با برگزاري انتخابات گوناگون حتي در سخت‌ترين شرايط از جنگ گرفته تا تحريم و فتنه در عمل نشان داده است. سال‌هاي گوناگون گذشتند و نظام مقدس جمهوري اسلامي به اتکاي حضور پرشور و سازنده مردم در همه صحنه‌ها، بالنده‌تر از پيش و مايه اعجاب دوست و دشمن گرديد و شجره طيبه انقلاب اسلامي ايران روزبه‌روز تناورتر خواهد شد.
انتخابات در کشور عزيزمان ايران، همواره فرصتي ارزشمند براي تجلي عزم و اراده همه آحاد جامعه جهت مشارکت در ايجاد و حراست از ايراني آباد و سالم بوده و هست.
همه ما که خود را عضوي از اين جامعه مي¬دانيم و از آن انتظار داريم که عدالت در همه امور ديده شده و از دستاوردهاي آن استفاده نمائيم، مي‌بايست از اين فرصت به خوبي استفاده نموده، نقش خود و همچنين ميزان تاثيرگذاري خود را در اين زمينه به نمايش بگذاريم. 
اکنون که مي‌خواهيم سرنوشت کشور و شهرمان را براي مدت زيادي به دست فرد يا افرادي بسپاريم، لازم است با تمام وجود فارغ از هرگونه سليقه سياسي، فارغ از همه مشکلات اقتصادي و اجتماعي موجود در جامعه، صرفا به اميد تحول و ايجاد جامعه‌اي درخور شان ملت عزيز ايران، به ميدان آمده و نقش ارزشمند خود را در انتخاب فرد يا افراد کارآمد، دلسوز و معتقد به توانايي جوانان اين مرز بوم ايفا نمائيم، در غير اينصورت ديگران براي ما تصميم خواهند گرفت.
لذا با توکل به خداوند متعال و به تبعيت از مقام معظم رهبري، با حضور پر رنگ خود در صحنه انتخابات، عزم و اراده خود را به نمايش بگذاريد،  اطمينان داريم خداوند باري تعالي ما را در اين راه ياري نموده و دست همه ما را در اين مسير خواهد گرفت. 

کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2021 Bam University. All rights reserved.