يکشنبه 28 شهريور ماه 1400 ساعت 12:23
وب سايت مرکزي
خبر /
تقدير اعضاي هيئت رئيسه مجتمع آموزش عالي بم از معلمان دبيرستان دخترانه مهديه شهرستان بم به مناسبت روز معلم / دوشنبه 13 ارديبهشت 1400 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
به مناسبت سالروز شهادت استاد مرتضي مطهري و روز معلم اعضاي هيأت رئيسه مجتمع آموزش عالي بم از معلمان دبيرستان مهديه شهرستان بم تقدير به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومي مجتمع آموزش عالي بم، عباس کدوري مدير آموزش پرورش شهرستان بم در اين مراسم ضمن عرض سلام و تسليت ايام شهادت حضرت علي(ع) و گراميداشت سالروز شهادت استاد مرتضي مطهري و تبريک روز معلم و همچنين تشکر از اعضاي هيئت رئيسه مجتمع گفت: امام (ره) شهادت استاد مطهري(استاد اخلاق) را روز معلم  نامگذاري کردند و اين مايه فخر و مباهات است که سالروز شهادت چنين استاد ارزشمند و فيلسوف را به عنوان روز معلم نام گذاري کردند.
مدير آموزش پرورش بم گفت: با توجه به شيوع ويروس کرونا در دنيا و به تبع آن از اسفند سال 98 در کشور مراکز آموزشي کشور به يکباره با يک بحران مواجه شدند اما با همه مشکلات اساتيد و معلمان با راه اندازي شبکه مجازي شاد نگذاشتند در امر آموزش خللي ايجاد شود کما اينکه اذعان داريم آموزش چهره به چهره تأثير بسزايي در امر آموزش دارد، لذا از زحمات همه همکاران تشکر و قدرداني مي نماييم.

حجت الاسلام والمسلمين محسن مظاهري در اين مراسم  ضمن عرض سلام و تسليت ايام شهادت حضرت علي(ع) و گراميداشت سالروز شهادت استاد مرتضي مطهري و تبريک روز معلم گفت: به تعبير امام (ره) معلمي شغل انبياست و اين دليل مقدس بودن جايگاه و رسالت معلم است و همانگونه که  امام علي (ع) فرمود هر کس اگر يک حرف به من بياموزد مرا بنده خود کرده است و اين بدان معناست که جايگاه معلم جايگاه مقدسي است.
حجت الاسلام مظاهري گفت: در حال حاضر با توجه به بيماري منحوس کرونا شرايط تدريس در فضاي مجازي مشکل و معلمان عزيز با مشکلات زيادي مواجه هستند اما با توجه به همه اين مشکلات معلمان عزيز با نيت خالص بحث آموزش و پرورش فرزندان اين مرز و بوم را با جديت پيگيري مي نمايند در نتيجه بايد قدردان زحماتشان بود.
مسئول نهاد رهبري مجتمع گفت: در حال حاضر فضاي مجازي علاوه بر مشکلات،  امکانات خوبي را براي تبادل اطلاعت مفيد براي دانش آموزان فراهم کرده و از اين امکان مي توانيم در جهت تزکيه و تعليم و تربيت فرزندان به نحو احسن استفاده نماييم.

دکتر علي دريجاني معاون آموزشي، پژوهشي و دانشجويي مجتمع در اين مراسم ضمن عرض سلام و تسليت ايام شهادت حضرت علي(ع) و گراميداشت سالروز شهادت استاد مرتضي مطهري و تبريک روز معلم گفت:  معلمي شغل شريفي است و همانگونه که مقام معظم رهبري فرمودند جايگاه معلم بايد ارتقاء يابد، زماني که جايگاه معلم ارتقاء يافت الگو و تربيت پذيري دانش آموزان بيشترمي شود در نتيجه کشور به سمت پيشرفت و ترقي پيش خواهد رفت.
معاون آموزشي و پژوهشي و دانشجويي مجتمع گفت: افتخار مي کنم که معلم هستم زيرا معلمي سي سال کاشتن و بعد از آن حتي نسل هاي بعدي شما، از آن چيزي که کاشتيد درو خواهند کرد. در اين دوران کرونا تدرس مجازي کار بسيار دشواري است، معلم وقتي          مي خواهد يک محتواي نيم ساعته را توليد کنيد حداقل سه الي چهار ساعت بايد زمان صرف کند و کار بسيار سخت است و به همه شما خداقوت مي گوييم و مي دانيم با عشق و علاقه اي که به شغل تان داريد مشکلات را مرتفع مي سازيد.
گفتني است در اين مراسم که با حضور عباس کدوري مدير آموزش و  پرورش، حجت الاسلام محسن مظاهري مسئول نهاد رهبري، دکتر علي دريجاني معاون آموزشي، پژوهشي و دانشجويي مجتمع، علي احمدي معاون آموزش و پرورش، آقاي حيدري از مسئولين آموزش پرورش،خانم بهرامي مدير دبيرستان مهديه و معلمين اين دبيرستان امروز دوشنبه 13 ارديبهشت برگزار شد، از معلمين اين دبيرستان تقدير به عمل آمد.   
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2021 Bam University. All rights reserved.