شنبه 29 شهريور ماه 1399 ساعت 11:56
وب سايت مرکزي
اطلاعيه ها /
اطلاعيه ها
توصيه هاي واحد آموزش الکترونيکي مجتمع آموزش عالي بم در برگزاري هر چه بهتر امتحانات / شنبه 7 تير 1399 / اطلاعيه ها / منبع خبر []/ مرجع خبر []

توصيه هاي واحد آموزش الکترونيکي مجتمع آموزش عالي بم

 در برگزاري هر چه بهتر امتحانات:

 

1)توصيه مي شود در ايام امتحانات از خطوط اينترنتي پرسرعت ADSL، VDSL FTTH,و Wi-Max جهت اتصال به جلسات امتحان استفاده نمائيد و حتي المقدور از ارتباطات موبايلي با توجه به کيفيت سرويس متغير و ناپايدار اپراتورها استفاده ننمائيد.

2)در ايام امتحانات با توجه به اينکه در بعضي از دروس بايستي فايل ها و پاسخ نامه ها را بارگذاري نماييد سرعت اينترنت، بويژه آپلود (upload)بسيار مهم مي باشد فلذا در صورت امکان درخواست افزايش سرعت آپلود را به شرکت فراهم کننده خدمات اينترنتي(ISP) ارائه دهيد.

3)با توجه به اينکه سوالات به شيوه هاي مختلف اعم از تستي و تشريحي ارائه و طرح مي گردند توصيه مي شود حتما از کامپيوتر هاي شخصي(Laptop يا PC )  جهت شرکت در امتحانات و پاسخگويي به سوالات استفاده نمائيد. استفاده از موبايل با توجه به امکانات محدودي که در اختيار شما دانشجويان عزيز قرار مي دهد، توصيه نمي شود.

4) حتما تجهيراتي مثل(Cool Disk، کابلUSB و مبدل OTG) جهت انتقال اطلاعات در دسترس داشته باشيد. تا درصورت بروز هرگونه مشکل بتوانيد اطلاعات خودتان را در کمترين زمان ممکن در اختيار اساتيد از طريق روش هاي مختلف ارتباطي قرار دهيد.

5) از نصب نرم افزارهاي مورد نياز قبل از برگزاري امتحانات مثل (Adobe Connect، Adobe Acrobat،Microsoft Word) بر روي سيستم کامپيوتري خود اطمينان حاصل نماييد.

6)حتما از صحت عملکرد سيستم کامپيوتري خود مطمئن شويد .

7) در هنگام ورود به سيستم در صورت استفاده از فيلتر شکن حتما آنرا غيرفعال کنيد تا سرعت ارتباطي شما در حين امتحان کم نگردد. همچنين از ساير برنامه‌ها (تلگرام، اينستاگرام و ساير صفحات وب باز شده غيرمرتبط ...) استفاده نکنيد.

8) نکات مهم در گرفتن عکس از برگه امتحان در صورت نياز:

  •  در گرفتن عکس از برگه دقت کنيد که تصوير، خوانا بوده و ابعاد برگه مورد نظر را پوشش دهد.
  •  براي کاهش حجم تصوير و بارگذاري (آپلود) سريع‌تر آن وضوح(رزولوشن) دوربين را بر روي سه تا پنج مگاپيکسل قرار دهيد.

9)حتما در ايام امتحانات با توجه به محدوديت زماني در پاسخ دهي به سوالات، محيطي آرام و بدون دغدغه را انتخاب نماييد.

10) در شروع امتحانات به زمان پاسخگويي به سوالات و زمان بسته شدن امتحان توجه کنيد چرا که بعد از اتمام زمان، امکان ارسال فايل و يا پاسخ وجود ندارد.

روش هاي ورود به سامانه آموزش الکترونيکي و برگزاري امتحانات

1)ورود مستقيم: با تايپ آدرس http:/Lms.bam.ac.ir/moodle  در مرورگر اينترنتي

2)ورود غير مستقيم: بازکردن وب سايت بم به آدرس http://bam.ac.ir/  و انتخاب لينک سامانه آموزش الکترونيکي در بخش خدمات الکترونيک و ورود به سامانه آموزش مجازي

 

با آرزوي موفقيت در امتحانات براي شما دانشجويان عزيز


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.