يکشنبه 11 خرداد ماه 1399 ساعت 20:27
وب سايت مرکزي
خبر /
مراسم غبارروبي گلزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس / چهارشنبه 4 مهر 1397 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []


حجت الاسلام محسن مظاهري در مراسم غبارروبي گلزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس که امروز چهارشنبه 4 مهرماه با حضور اعضاي هيأت رئيسه، اساتيد، کارمندان و دانشجويان در گلزار شهداي شهرستان بم  برگزار شد گفت: شهدا با ايثار بهترين عنصر وجوديشان يعني روح و جان، امنيت و آرامش را و راحتي را براي ما رقم زدند.


حجت الاسلام مظاهري مسئول نهاد رهبري مجتمع با بيان اينکه يکي از مهمترين عنصر وجودي انسان روح و جان انسان است گفت: شهداي گرانقدر بهترين عنصر وجودي خود را در راه خدا ايثار کردند و در ازاء اين معامله ارزشمند خداوند بهترين جايگاه را در بهشت براي شهدا در نظر گرفته است و البته يک مقام بالاتر هم دارند و آن شفاعت است و برخي شهدا حوائج دنيايي انسانها را براورده مي نمايند.مسئول نهاد رهبري در اين مراسم با گراميداشت ياد و خاطره همه شهدا، حادثه تروريستي اهواز را محکوم کرد و گفت: گروهي معاند و وابسته به گروههاي تروريستي با حمله به مردم و رژه نيروهاي مصلح در اهواز مردم بيگناه را به شهادت رساندند و ملت عزير ايران را داغ دار کردند. اين حادثه تروريستي را محکوم  و به تمامي بازماندگان تسليت مي­گوييم و اعلام ميداريم اين گونه حرکات هيچ گونه خللي در مسير و حرکت انقلابي ايران اسلامي وارد نخواهد کرد.

حجت الاسلام مظاهري گفت: شهيدان نمادي از انسانهاي بزرگي هستند که وجودشان را در راه خدا دادند و معامله بزرگي با خدا کردند و خداوند در همين دنيا عزت و در آخرت جايگاه رفيع به آنها وعده داده و نصيب کرده در نتيجه بايد قدر بدانيم و در مسير شهدا قدم برداريم.

شايان ذکر است  بعد از سخنراني گلزار شهدا توسط کارکنان و دانشجويان غبارروبي و عطر افشاني و گلريزان گرديد.کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.