يکشنبه 11 خرداد ماه 1399 ساعت 19:50
وب سايت مرکزي
خبر /
بازديد دکتر نورالهي رئيس مجتمع از مراسم استقبال و ثبت نام حضوري دانشجويان جديدالورود / سه شنبه 3 مهر 1397 / عمومي / منبع خبر []/ مرجع خبر []
به گزارش روابط عمومي، دکتر نورالهي و اعضاي هيأت رئيسه از محل ثبت نام دانشجويان جديدالورد بازديد و کليه پذيرفته شدگان در کوتاه ترين زمان ممکن با تلاش همکاران گرامي و دانشجويان فرهنگي در روزهاي  شنبه  31 شهريور و  يکشنبه 1 مهر کليه امور آموزشي و رفاهي خود را انجام دادند و سپس در کلاسهاي درس حضور يافتند.

مهندس حسين ملاشاهي مسئول ستاد استقبال گفت:  براي رفاه حال دانشجويان و خانواده هاي آنها علاوه بر نصب اطلاعيه ها و بنرها  در خصوص معرفي مجتمع و امکانات موجود، شعبه سيار بانک تجارت را راه اندازي و تمامي مراحل ثبت نام به صورت متمرکز با حضور پر شور دانشجويان در سالن باقرالعلوم مجتمع انجام گرديد.

 مهندس ملاشاهي در خصوص نحوه ثبت نام گفت: دانشجويان پس از دريافت کارت دانشجويي و بسته هاي فرهنگي و آموزشي، اقدام به دريافت کارت تغذيه و معرفي نامه خوابگاه کردند و همچنين بعد از ثبت نام  از اساتيد مشاور خود در خصوص رشته تحصيلي که در آن قبول شده اند راهنمايي و مشاوره گرفتند.

وي همچنين گفت: در خلال ثبت نام کارگاهي با موضوع آشنايي با مرکز مشاوره و فعاليتهاي آن براي والدين دانشجويان در سالن بسطامي برگزارگرديد.
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به مجتمع آموزشی بم می باشد
Copyright @2012-2020 Bam University. All rights reserved.